Moi uczniowie

Odkąd uczę się z Kasią, czuję, że wreszcie robię postęp i swobodnie mówię. Jest nauczycielem z pewnością bardzo wymagającym i nie ma tutaj mowy o odpuszczaniu sobie. Ciężka to czasem praca ale sukces gwarantowany. Nieodzowne jest tu oczywiście własne zaangażowanie i chęć, ale jeśli tak jest, to nie ma możliwości aby pracując z Kasią nie opanować w szybkim tempie tego języka. Lekcje zawsze profesjonalnie przygotowane i ciekawie prowadzone, częste powtórki, ukierunkowanie na umiejętność mówienia a przede wszystkim poszerzania słownictwa. Polecam!

Magdalena Kowalska

Nie należę do łatwych uczniów. Narzucam mój własny styl nauki, który nie zawsze jest trafny. Robięwciąż dygresje a czasami nagle zmieniam zaplanowany wcześniej temat, ponieważ sytuacja biznesowa wymaga zajęcie się czymś innym. Zlecam z dnia na dzień szybkie tłumaczenie. Zapewne trochę jeszcze innych „grzechów” by się nazbierało. Mimo tych przeszkód, dzięki swojej elastyczności i szerokiemu wachlarzowi metod i narzędzi, Kasia potrafi efektywnie zarządzać całym procesem doskonalenia mojego angielskiego.  I to w Kasi, najbardziej cenię.

Marek Sobociński

Kasia, Pierwsza myśl jaka przychodzi mi na myśl to wymagająca i stanowcza – twardo dążąca do celu. Ale już druga to ta, że ważne je to w jaki sposób to robi 🙂 Jestem leniuchem, (jak większość z nas), a Kasia potrafi zmobilizować mnie do nauki, przypomniała mi wiadomości o których nie pamiętałem w języku Polskim, a teraz potrafię przełożyć je na Angielski. Całkiem nowe uczucie , taki trochę “powrót do przeszłości”; z nauką i Angielskim. Jestem “zarażony” chce mi się uczyć.  Ciekawe zajęcia, rozmowy o wakacjach , pracy czy minionym weekendzie, najprostsze rzeczy które pomagają mi łapać więcej i więcej. W niedzielny wieczór biorę się za pracę domową a przy okazji sprawdzam co nowego udało mi się zapamiętać z lekcji. Widząc ile pracy, energii Kasia wkłada chcąc mnie czegoś nauczyć, nie mogę sobie pozwolić na nie przygotowanie. Jeśli mi się to zdarzy mam poczucie, że marnuję to co dobrego dostałem.
Polecam Kasię jako nauczyciela, mam dwóch synów w wieku szkolnym i chciałbym aby tacy nauczyciele ich uczyli 🙂 Na prawdę każdemu się przyda się trochę wyzwań jakie niesie ze sobą praca z Katarzyną no i pozytywne motywowanie doda skrzydeł 🙂

Jarosław Cłapiński

Doskonała jakość, indywidualne podejście do ucznia i zaangażowanie w zajęcia to tylko część zalet składających się na lekcje z Pani Katarzyną. Mogę z czystym sercem polecić każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć języka angielskiego. Wymagania nigdy nie maleją ale ciężką pracę na zajęciach w 100% wynagradza umiejętność swobodnej komunikacji oraz satysfakcja z poszerzanej wiedzy.

Sylwia Celińska

Pomyślałeś sobie, że może warto byłoby wznowić albo zacząć naukę angielskiego bo przecież wszyscy dookoła się uczą i może tak dla spokojnego sumienia no i oczywiście żeby żona przestała wreszcie gadać że nic nie robisz w tym temacie? Jeżeli tak to pod ten adres nawet nie zaglądaj. Tu szybko zostaną zweryfikowane Twoje cele i chęci. Język ogólny, techniczny, biznesowy a może jakiś inny? Tu nie ma problemu. Wszystko zostanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Karol Więckowski

Talent do uczenia innych to jest to, co wyróżnia Kasię spośród innych nauczycieli. Zaangażowanie, elastyczność , wiedza – wszystko na najwyższym poziomie.  Jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć, niezależnie od tematu zawsze ma się wrażenie rozmowy ze specjalistą. Ma niesamowitą pamięć odnośnie wszystkiego, co wcześniej przerabialiśmy, oraz spore wymagania. Nie jest lekko, trzeba się przykładać, ale warto, bo efekty widać szybciej niż się spodziewałem i są lepsze, niż z jakimkolwiek nauczycielem wcześniej.

Tomasz Kacprzyk

Z Kasią lekcja zaczyna się w momencie kiedy wchodzi do biura, nawet kawę pijemy “po angielsku” :). Notatników nie warto zamykać dopóki nie wyjdzie z biura, w każdej chwili może zajść potrzeba zanotowania czegoś ważnego.

Jarosław Pazdan

Z przyjemnością przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych opinii. Bardzo wymagający i konsekwentny nauczyciel, który mobilizuje do myślenia, systematycznej pracy i pełnego zaangażowania. Nauczyciel który posiada niespotykaną umiejętność i lekkość prowadzenia zajęć i który kocha to co robi, a nauka i postępy ucznia sprawiają mu wiele radości.

Agata Duda

Dlaczego uczę się z Katariną? Jej motywacja do nauczenia mnie angielskiego jest większa niż moja. Przerabiamy razem strategie biznesowe i poruszamy tematy, o których nie miałem pojęcia że istnieją, W moim przypadku uważam, że Kasia jest dobrym partnerem do poznawania i dyskusji w języku angielskim na temat otaczającego nas świata. Poruszmy po angielsku zagadnienia z zakresu biznesu, księgowości, socjologii ale i taki normalny ‘be or not to be’ 🙂 Od nastu lat z krótkimi przerwami uczymy się razem.

Mariusz Przetaczyński

Kasia nie tylko skutecznie uczy, ale też słucha i zwraca uwagę na potrzeby i styl uczenia się swoich klientów. Dobiera materiał tak, by rozwijał umiejętności językowe i by jednocześnie był naprawdę inspirujący i ciekawy poznawczo. Niesamowita jest wszechstronność i elastyczność Kasi. Potrafi wejść bardzo głęboko merytorycznie w bardzo różnorodne i często niszowe tematy. I zawsze można liczyć na jej fachową pomoc i wsparcie, także poza lekcjami. Dzięki, Kasiu.

Jakub Banasiak

Już na pierwszych zajęciach byłam miło zaskoczona, kiedy mogłam wyrazić moje preferencje w kwestii stylu prowadzenia lekcji, Kasia uwzględniła to w metodykę nauczania. Doskonale potrafi przekazać wiedzę, do każdych zajęć jest perfekcyjnie przygotowana, idealnie wyczuwa w którym obszarze należy z kursantem mocniej popracować. Nie tylko rzetelnie realizuje materiał z podręcznika ale dalece wybiega poza. Wykazuje duże zaangażowanie ale też w zamian oczekuje pracy i systematyczności, motywuje do działania w taki sposób, że nauka nie jest
obowiązkiem a przyjemnością! Kasia jest Lektorem, który jako jedyny potrafił przełamać we mnie opór przed mówieniem. Dla mnie to ogromny sukces! Z lekcji na lekcję czuję że jestem o krok dalej. Podczas zajęć czas wykorzystany jest maksymalnie, każda minuta jest owocna. Nauka języka angielskiego z Kasią to ogromna inwestycja w siebie!Szczerze Polecam!

Dorota Kozłowska

W moim przypadku zajęcia to ratunek dla wiecznie początkujących, ponieważ można jednocześnie poznawać nowy materiał oraz nadrabiać zaległości. Nowy materiał zawsze jest dostosowany do naszych potrzeb, zainteresowań i możliwości a zajęcia są w formie english in practice. Ponadto dzięki temu że Pani Kasia dobrze zna angielski z obszaru biznes (finanse, bankowość, „żargon korporacyjny”) mam możliwość uczyć się języka który mogę wykorzystać w codziennej pracy jak również w swobodnych rozmowach. Doceniam zaangażowanie, które zdecydowanie jest motywujące do nauki!

Iwona Kurek

Celem Kasi jest nauczyć, a nie realizować program. To pozwala jej na indywidualne podejście do ucznia, elastyczność w doborze materiałów edukacyjnych, dopasowywanie ich do potrzeb i możliwości ucznia. Czyli prawdziwe lekcje “szyte na miarę”.

Marzanna Banasiak

Pani Kasia jest bardzo kompetentną osobą, która zna Business English na bardzo dobrym poziomie. Na każdą lekcję jest zawsze w 100% przygotowana. Lekcje są prowadzone tylko w języku angielskim, co skłania ucznia do mówienia i opisywania zwrotów innymi słowami po angielsku.  Wpływa to pozytywnie na pogłębianie zasobu słownictwa i płynność mówienia.  Pani Kasia zwraca też dużą uwagę na poprawną wymowę, co po kilkukrotnym powtarzaniu pozwala na zapamiętanie tej właściwej. Szczerze POLECAM zajęcia z Panią Kasią, która jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Anna Siedlec

Lekcje angielskiego które potrafią zaskoczyć….różnorodnością poruszanych zagadnień oraz sposobem prowadzenia lekcji, skrojone pod indywidualne możliwości i potrzeby ucznia. Osobom zmotywowanym i systematycznym przynoszą ponadprzeciętne efekty w krótkim czasie.

Mariusz Pawelec

Pani Katarzyna przeniosła mnie na zupełnie nowy poziom władania językiem angielskim. Jej determinacja, zaangażowanie oraz profesjonalizm w nauczaniu, daje ciągły progres w przyswajaniu języka. Pani Katarzyna stara się znaleźć indywidualną drogę dotarcia do swojego ucznia i pokonania problemów oraz jego ograniczeń, przez co wypracowuje solidne postępy w nauce. Serdecznie Polecam!

Maciej Lipiec